Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 209
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste


















3 27/5 10:06 AlphaLarsen 84408 AMBU

AMBU B.CO


2 27/5 10:36 Thorkild01 84410 Jeg har ikke selv noget bud på dit spørgsmål, men alen..

2 27/5 14:18 DSDK 84414 Jeg har lige tanket op på dagens fald, hvis det kan ..

4 28/5 08:28 TheNote 84422 Ambu - er suppleret ind med alt hvad jeg havde tilb..

0 28/5 09:25 DSDK 84427 Det lader til at være en god beslutning at supple..

2 28/5 12:19 TheNote 84433 Ambu - tæt på take-off. Macd på dayli chart er..

1 29/5 08:58 TheNote 84448 Ambu - morgentanke/streg .. https://invst.ly/..

1 29/5 09:33 olrig 84449 Ambu morgen nyt. Om det er godt eller skidt ..

3 29/5 09:44 TheNote 84450 Markedet er gigantisk og der er masser af ..

1 29/5 09:57 TheNote 84451 AMBU er i høj grad "first mover" og konk..

1 29/5 10:45 TheNote 84452 Ambu - vender vi situationen om, så kan..

0 29/5 11:34 johnlau 84454 Lidt spænding her omkring, sidst den ..

0 29/5 14:51 DSDK 84457 Det ser lovende ud i forhold til din ..

3 29/5 15:18 TheNote 84458 Ambu - En smule forsinket i forhold..

3 29/5 17:16 TheNote 84460 Sindssyg lukkeauktion. 3xdagens akt..

1 29/5 17:22 Helge Larsen/PI-redaktør 84461 I Genmab var det dobbelt op af dage..

1 29/5 18:08 johnlau 84463 Trist at vi ikke mere kan/må se de ..

0 2/6 09:20 DSDK 84477 Nogen med et bud på, hvad der skete..

1 2/6 09:47 TheNote 84480 Efter grundig research er jeg komme..

1 2/6 10:06 TheNote 84481 Ambu - interessant er det at aktien..

2 2/6 10:23 TheNote 84483 Ambu - indeks opgradering ? Jf. ned..

1 2/6 10:47 TheNote 84487 Ambu - nå, men skulle nogen have gl..

0 2/6 10:24 DSDK 84484 Flot analyseret TheNote ! Jeg har ..

1 2/6 11:19 TheNote 84488 Ambu - Juan fortæller under sin præ..

3 2/6 12:33 TheNote 84489 Ambu - chartet følges inden for ram..

1 3/6 14:35 AlphaLarsen 84492 De cykliske aktier får medvind i da..

1 3/6 16:52 TheNote 84495 Shorterne har den godtnok lidt unde..

0 4/6 15:21 DSDK 84507 AMBU bliver holdt i kort snor idag ..

1 8/6 09:25 TheNote 84560 Ambu, min bekymring er lidt stigend..

1 8/6 13:50 AlphaLarsen 84564 Ambu følger de daglige udsving i NA..


3 25/5 13:00 TheNote 84370 Matas - weekly - på vej i køb.

MATAS.CO


0 25/5 13:06 TheNote 84371 Aktien har på alle måder fået grundige tæsk i forbinde..

1 25/5 14:05 TheNote 84372 Det kan tilføjes at aktien på "dayli chart" faktisk ..

0 25/5 14:32 cilmar 84374 Hey Note Som indeks investor, og 100% investeret, s..

0 25/5 17:10 Slyng1 84375 Husk årsregnskab på onsdag den 27/5. Dertil har man..

0 25/5 17:33 TheNote 84376 Matas, er helt enig. Aktien er kommet alt for lan..

0 25/5 17:37 Slyng1 84377 Bemærk den sidste uges stigning er sket under m..

0 26/5 08:27 TheNote 84386 Matas - ABG kursmål 60, køb. https://www.euro..

0 26/5 12:45 Aftenbakken 84390 Matas: ØU har sat den på spekulativt Buy

0 27/5 07:07 Esset 84402 Hvad tid plejer rapporten at komme? Så gerne en lille ..

1 27/5 08:34 Aftenbakken 84403 Er kommet med regnskabet - ser first hand fint ud

1 27/5 09:37 TheNote 84405 Solidt regnskab, I betragtning af Corona er det ove..

1 27/5 09:28 sastre 84404 The note, tak for tippet

2 27/5 10:26 TheNote 84409 De sidste kvartaler har efter min overbevisning gjor..

0 27/5 13:06 Esset 84412 Det bedste efter min mening er væksten i nethandel ..

0 28/5 08:51 TheNote 84423 Matas - Børsen havde igår en artikel. (kræver abb..

0 28/5 08:56 Slyng1 84424 ABG har købs anbefaling. Kursmål 68. Matas vi..

0 28/5 12:16 Slyng1 84432 Nordea kursmål 64, købsanbefaling

0 28/5 18:28 Esset 84441 64 ha, ha den ryger langt over. ps. ingen kø..

0 29/5 08:35 Aftenbakken 84447 SEB hæver target fra 75 til 90 - fortsat B..



side 1 / 209
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG



Heureka
27/5 2020 09:31, cilmar 1
chemometec
27/5 2020 20:32, Skidtmads 3

AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE