Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 551
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste




0 29/5 11:17 Esset 84453 kopy goldfields







3 28/5 08:58 TheNote 84425 NBI .. swing !



3 27/5 22:32 Skidtmads 84419 chemometec













3 25/5 13:00 TheNote 84370 Matas - weekly - på vej i køb.

MATAS.CO


0 25/5 13:06 TheNote 84371 Aktien har på alle måder fået grundige tæsk i forbinde..

1 25/5 14:05 TheNote 84372 Det kan tilføjes at aktien på "dayli chart" faktisk ..

0 25/5 14:32 cilmar 84374 Hey Note Som indeks investor, og 100% investeret, s..

0 25/5 17:10 Slyng1 84375 Husk årsregnskab på onsdag den 27/5. Dertil har man..

0 25/5 17:33 TheNote 84376 Matas, er helt enig. Aktien er kommet alt for lan..

0 25/5 17:37 Slyng1 84377 Bemærk den sidste uges stigning er sket under m..

0 26/5 08:27 TheNote 84386 Matas - ABG kursmål 60, køb. https://www.euro..

0 26/5 12:45 Aftenbakken 84390 Matas: ØU har sat den på spekulativt Buy

0 27/5 07:07 Esset 84402 Hvad tid plejer rapporten at komme? Så gerne en lille ..

1 27/5 08:34 Aftenbakken 84403 Er kommet med regnskabet - ser first hand fint ud

1 27/5 09:37 TheNote 84405 Solidt regnskab, I betragtning af Corona er det ove..

1 27/5 09:28 sastre 84404 The note, tak for tippet

2 27/5 10:26 TheNote 84409 De sidste kvartaler har efter min overbevisning gjor..

0 27/5 13:06 Esset 84412 Det bedste efter min mening er væksten i nethandel ..

0 28/5 08:51 TheNote 84423 Matas - Børsen havde igår en artikel. (kræver abb..

0 28/5 08:56 Slyng1 84424 ABG har købs anbefaling. Kursmål 68. Matas vi..

0 28/5 12:16 Slyng1 84432 Nordea kursmål 64, købsanbefaling

0 28/5 18:28 Esset 84441 64 ha, ha den ryger langt over. ps. ingen kø..

0 29/5 08:35 Aftenbakken 84447 SEB hæver target fra 75 til 90 - fortsat B..






side 1 / 551
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE